VARIOUS ARTISTS

Historia E Muzikës Së Lehtë Shqiptare, 1962 - 2015, Vol. 10

VARIOUS ARTISTS

25 SONGS • 1 HOUR AND 45 MINUTES • JUL 10 2016

4
Kur E Humba Nje Dashuri
03:43
5
Larg U Largove
05:15
6
Rri Me Mua
03:13
7
Pegaso
04:19
8
Te Vrane Moj Dashuri
03:47
9
Ecen Ne Shi
04:51
10
Te Sotmen Jeto
03:40
11
Jam Evrope
04:35
12
Fjalet E Qiririt
02:00
13
Vetem 5 Minuta
03:26
14
Jo Tani
05:04
15
Deshire Dhe Heshtje
04:35
16
Dikur Luaja Me Ndjenjen E Saj
05:24
17
Telefonate Zemrash
03:52
18
Ti Nuk Me Tradheton
03:39
19
E Njejta Enderr
04:22
20
Nje Serenate Per Ty
05:07
21
Perse Me Fshihesh
03:51
2223
Nuk Kerkoj Tjeter Njeri
05:00
24
A E Doni Dashurine
04:52
25
Magjia E Kitarres
03:34
℗© 2016 RTSH