Various artists
Album

Historia E Muzikës Së Lehtë Shqiptare, 1962 - 2015, Vol. 9

Various artists

25 SONGS • 1 HOUR AND 37 MINUTES • FEB 14 2018

1
Bashkon Zemrat Muzikë E Bukur
02:49
2
Jemi Emri I Vetë Jetës
05:06
3
Zgjohu Nga Gjumi Dallëndyshe
03:00
4
Lule E Vetmuar
04:39
5
Lulebore
02:58
6
Lule Ne Dritare
02:35
7
S'eshte Loder Dashuria
03:42
89
Zemrës I Besova
03:12
10
Askush S’do Ta Besojë
03:30
11
Sagapo, Të Dua
03:34
12
Veç Një Herë Jetojmë
04:19
13
Nuk Je Ëndërr
03:36
1415
Mirësia
05:35
16
Rozeta
04:40
17
Shpresoj
04:17
18
Kosovarja Që Na Prishi Gjumin
04:01
19
Horoskopi
05:09
20
Fat Dhe Jete
03:29
21
Na Lini Të Jetojmë
05:08
22
Ëndërroj
03:20
23
Te Me Vini Pa Trokitur
04:07
24
Fal
04:08
25
Pranvera E Jetes Sone
02:57
℗© 2018 Broken Audio AL / RTSH

0:00