VARIOUS ARTISTS

Historia E Muzikës Së Lehtë Shqiptare, 1962 - 2015, Vol. 11

VARIOUS ARTISTS

25 SONGS • 1 HOUR AND 48 MINUTES • FEB 14 2018

3
Anija Plake
04:52
4
Eja Te Vallzojme
04:15
5
Pyes Lotin
04:12
6
Weekend
03:48
7
Hiqni Maskat
03:48
89
Kete Mengjes
03:03
10
Mike E Huaj
03:38
11
Adresa
03:24
12
Shi Bie Ne Tirane
03:51
13
Kerko Dashurine
04:07
14
Me Jeten Dashuruar
04:35
15
Kthehu Per Vete, Per Mua
05:02
16
Qyteti I Vjeter
05:08
17
Mos Qaj
04:25
18
Larg Urrejtjes
05:02
19
Fati Yne, Shprese E Marrezi
04:36
2021
Miresia Dhe E Verteta
06:09
22
Kohe Pa Ty
05:14
23
S'jam Tribu
04:32
24
Ante I Tokes Sime
03:16
25
Ty enderr S’te Besoj
04:25
℗© 2018 RTSH