VARIOUS ARTISTS

Historia E Muzikës Së Lehtë Shqiptare, 1962 - 2015, Vol. 9

VARIOUS ARTISTS

25 SONGS • 1 HOUR AND 38 MINUTES • FEB 14 2018

3
Zgjohu Nga Gjumi Dallendyshe
03:00
4
Lule E Vetmuar
04:40
5
Lulebore
02:58
6
Lule Ne Dritare
02:35
7
S'eshte Loder Dashuria
03:43
89
Zemres I Besova
03:12
10
Askush S’do Ta Besoje
03:31
11
Sagapo, Te Dua
03:35
12
Veç Nje Here Jetojme
04:20
13
Nuk Je enderr
03:37
1415
Miresia
05:36
16
Rozeta
04:40
17
Shpresoj
04:17
18
Kosovarja Qe Na Prishi Gjumin
04:01
19
Horoskopi
05:10
20
Fat Dhe Jete
03:30
21
Na Lini Te Jetojme
05:08
22
Enderroj
03:20
23
Te Me Vini Pa Trokitur
04:08
24
Fal
04:09
25
Pranvera E Jetes Sone
02:58
℗© 2022 RTSH
Stream music and podcasts FREE on Amazon Music. No credit card required.Listen free